Šokujúce odhalenie! Už vieme prečo sa sexi Marián rozvádza s Frederikou.

Svalnatý hrdina a sex symbol Marián Kotleba učaroval mnohým ženám. Teraz je však už všetkému koniec!

Jeho mladučká manželka Frederika odhalila, že tento národný poklad je len ťažké udržať pri domácom kozube. Najnovšie správy o rozvode Kotlebovcov šokovali celý národ.

Charizmatický vodca bol až donedávna zhmotnením predstavy humanistu, slušného a tvrdo pracujúceho tatina. Dnes je však pred rozvodovým súdom hanbou dediny.

Zlyhanie úlohy starostlivého manžela, čo tvrdým údom vládne žene, je ranou pre rodinu aj náš národ. Marián je kvôli svojej šarmantnosti denne oblietaný aj mladými mužmi, ktorých stretáva na svojich potulkách vidiekom a dišputách v krčmách.

Frederika sa nám zdôverila, že “s mužmi má pravidelný styk, rád predvádza svoje svaly”. V odhaleniach však ide oveľa ďalej. Marián s mladými mužmi koketuje nielen vizuálne, ale aj verbálne. Často ho vídať ako vášnivo rozoberá tému ako môžu muži pomôcť v rozmnožovaní národa, keď na porúdzi nie sú žiadne schopné ženy.

“Už to zašlo priďaleko” dodáva Frederika. “Majo si plánuje so svojimi chlapmi založiť rodinu. So mnou žiadne dieťa nechcel mať, teraz si plánuje deti, veľa detí. Prečo by inak toľko o nich rozprával?”. Odhalenia nasvedčujú tomu, že Marián Kotleba si chce v zahraničí adoptovať niekoľko detí pre svojich nových partnerov.

“Nebudem to tajiť. Myslím, že na výchovu detí sú najvhodnejší traja muži, zdravá grupa, svorka. Iba muži dokážu aj z krehkého dievčaťa vychovať mocného chlapa, slušného občana a národného hrdinu.” odpovedá Marián.

Komentáre sú uzavreté.

Blogujte na WordPress.com.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Začíname
%d blogerom sa páči toto: